Genel GÜNDEM KÜLTÜR SANAT 

SümerPark Feridun Düzağaç konserinde kampanya: 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava

Türkçe Rock müziğinin en güçlü besteci ve temsilcilerinden biri olan Feridun Düzağaç, 20 yılı aşkın müzik kariyerinin en çok bilinen ve sevilen şarkılarını 26 Nisan’da SümerPark’ta Manisalılar için seslendirecek.

Türk müzik tarihinde kendine yer bulan Beni Bırakma, Alev Alev, Boş Ders, FD gibi gibi birçok ünlü şarkısıyla Türkiye’nin en değerli müzisyenlerinden biri olarak Feridun Düzağaç, 26 Nisan’da saat 21’deManisa’da SümerPark’ta dinleyicisiyle buluşuyor.

Şarkılarına getirdiği kendine has yorumuyla uzun yıllardır müzik dünyasının sevilen isimlerinden olan ünlü sanatçı Feridun Düzağaç SümerPark Spor ve Yaşam Alanı’nın açılış etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen konserinde Manisalı müzikseverle buluşacak.

1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava

26 Nisan Cuma akşamı saat 21’de gerçekleştirilecek konsere özel olarak hazırlandıklarını söyleyen SümerPark Spor ve Yaşam Alanı işletmecisi Bülent Kayıtken konserle ilgili olarak da Manisalı müzikseverlere bir de müjde verdi.

Konser biletleri için SümerPark olarak bir kampanya gerçekleştirilerek bir bilet alan herkese bir bilet de kendilerinin hediye edeceklerini açıkladı.

Ünlü müzisyen Feridun Düzağaç’ın 26 Nisan Cuma akşamı Manisa SümerPark Spor ve Yaşam Alanı’nda gerçekleştirilecek konserin biletleri SümerPark, Evran Plak (0236 2342907), Jazzy Lounge Bozköy (0236 5020502) ve BİLETİX’TE satışa sunuluyor.

Benzer Haberler

Leave a Comment